W części wypoczynkowej znajdziemy różne konfiguracje kanap i foteli ze stolikami kawowymi. Jest też kącik z elektrycznym kominkiem oraz gabloty z akcesoriami brandowanymi znakiem LOTu. Salonik podzielono na dwie funkcjonalne strefy – bufetową i wypoczynkową. Na wprost wejścia do lounge znajduje się bar z napojami alkoholowymi. Łatwo można dostrzec logo Baczewskiego na ścianie, sugerujące współpracę LOTu z polskim producentem wyrobów spirytusowych. Przechodzimy w głąb pomieszczenia i naszym oczom ukazuje się minimalistycznie urządzony lounge z lekką dozą ducha skandynawskiego i dużą ilością drewna.Nasza pierwsza obserwacja jest taka, że salonik jest stosunkowo mały.

Należysz do programu LOT Dla Firm?

  1. Podoba nam się wykorzystanie akcesoriów i memorabilii LOTu w tym miejscu, a drewniana ściana z Żurawiem – symbolem przewoźnika jest super.
  2. Odprawa online możliwa jest na 36 godzin przed planowanym odlotem.
  3. W oknach zainstalowano materiałowe rolety, ale z naszych obserwacji wynika, że nie jest to rozwiązanie wystarczające.
  4. A że kielichy najczęściej wznosimy po pracy, to nie zdziwi nikogo, że to logo jest też neonem pomagającym odnaleźć wejście do baru.
  5. Skorzystaj z ekskluzywnego LOT Business Lounge w Warszawie, jeśli podróżujesz na krótkim lub średnim dystansie (np. do Dubaju, Astany, Taszkentu czy Rijadu) i masz bilet w LOT Economy Class.

Executive Lounge w Browarach Warszawskich to miejsce dedykowane celebracjii miłemu spędzaniu czasu. W miejscu, które cieszy oko i daje poczucie wyjątkowości za sprawą naprawdę wysublimowanego wystroju.Nad wejściem do Executive Lounge pręży się dumnie geometryczne logo z wpisanym weń kielichem. A że kielichy najczęściej wznosimy po pracy, to nie zdziwi nikogo, że to logo jest też neonem pomagającym odnaleźć wejście do baru. Niezwykła geometria logotypu zapowiada, że wchodząc do środka trafisz do miejsca dla osób z wyrafinowanym gustem. Salonik biznesowy w strefie Non-Schengen, oferuje unikalny widok na płytę lotniska.

LOT Business Lounge w Warszawie

Otwarty został w wakacje 2018 roku, w odpowiedzi na rosnące potrzeby obsługi pasażerów klas premium oraz posiadaczy odpowiednich statusów w programach lojalnościowych linii zrzeszonych w Star Alliance, na lotach do strefy Non-Schengen. Do Mazurka wstęp mają pasażerowie klasy biznes podróżujący liniami zrzeszonymi w Star Alliance, posiadacze statusu Star Alliance Gold oraz posiadacze statusu FTL w programie Miles and More. Odprawa online możliwa jest na 36 godzin przed planowanym odlotem. Po kilku wizytach w LOT Business Lounge Mazurek mamy mieszane odczucia na jego temat. Na pewno jest potrzebny, gdyż pasażerów w LOT przybywa i w godzinach szczytu zarówno w Polonezie jak i Bolero było bardzo tłoczno.

Dostęp do Business Lounge w Warszawie

Rozpocznij wakacje bez problemów i poczuj się jak VIP tuż przed lotem! Zrelaksuj się w naszym saloniku, z dala od tłocznego terminala i skorzystaj z bezpłatnych napojów, przekąsek, czasopism czy gazet. Skorzystaj z ekskluzywnego Szterling utrzymuje pozytywny impet LOT Business Lounge w Warszawie, jeśli podróżujesz na krótkim lub średnim dystansie (np. do Dubaju, Astany, Taszkentu czy Rijadu) i masz bilet w LOT Economy Class. W Warszawie znajdziesz aż trzy komfortowe saloniki biznesowe.

thoughts to “Recenzja: LOT – Salonik biznesowy Mazurek, Warszawa”

Podróżujesz z Baku (GYD) w Azerbejdżanie lub z Aten (ATH) w Grecji? Wybierz miejsce w odprawie online, a następnie udaj się do stanowiska check-in na lotnisku, abyśmy mogli sprawdzić wymagane dokumenty. Wybierz miejsce w odprawie online, a następnie udaj się do stanowiska check-in na lotnisku, abyśmy mogli sprawdzić wymagane dokumenty. Sprawdź informacje dotyczące Twojej podróży.Określ wymagania dietetyczne, wybierz miejsce w samolocie, zamów posiłek premium, poproś o fakturę lub zmień lot. LOT Business Lounge Mazurek to najnowszy salonik biznesowy polskiego przewoźnika narodowego na lotnisku imienia Fryderyka Chopina w Warszawie.

Tu zaczyna się Twoja podróż

Rozplanowany na planie prostokąta, z jedną długą ścianą okien z widokiem na płytę lotniska. To rozwiązanie daje sporo światła, ale jak się przekonaliśmy jest też małym przekleństwem, gdyż popołudniowe słońce bardzo nagrzewa słabo wentylowane pomieszczenie i jest w nim po prostu duszno. W oknach zainstalowano materiałowe rolety, ale z naszych obserwacji wynika, że nie jest to rozwiązanie wystarczające.

Z drugiej strony wiemy, że lotnisko nie dysponowało większą powierzchnią jaką mogło przekazać dla LOTu i stąd taka, a nie inna wielkość saloniku. Szkoda, że w trakcie remontu nie udało się zadbać o lepszą wentylację lub instalację innego systemu rolet chroniących przed słońcem. Podoba nam NBA YoungBoy badane zazekome napaść pistolet b się wykorzystanie akcesoriów i memorabilii LOTu w tym miejscu, a drewniana ściana z Żurawiem – symbolem przewoźnika jest super. Sprawdź informacje o lotach, opóźnieniach, anulowaniach oraz zmianach w harmonogramie lotów. Odprawa online możliwa jest na 36 godzin przed planowanym odlotem.

Zlokalizowany jest na parterze Lotniska Chopina w Warszawie, zaraz za kontrolą paszportową. W łatwy sposób dotrzesz tutaj korzystając z windy lub ruchomych Od demo trading do rzeczywistości schodów, które znajdują się obok LOT Transfer Center Desk. Część bufetowa oddzielona została od strefy wypoczynkowej doniczkami z wysokimi roślinami.

Zacznij podróż w LOT Business Lounge, miejscu dla ceniących komfort. Zasmakuj pysznych dań, rozkoszując się przy tym aromatyczną kawą czy orzeźwiającym napojem. Po doskonałym posiłku, ciesz się beztroską albo popracuj w spokojnej atmosferze.